Duyurular

2021 - 2022 İsteğe Bağlı Hazırlık Sınıfı Duyurusu

İSTEĞE BAĞLI HAZIRLIK SINIFLARI DUYURUSU

 

Talep yetersizliği sebebiyle İkinci Öğretim İsteğe Bağlı Hazırlık Sınıfı açılamayacaktır. Kayıt esnasında isteğe bağlı hazırlık sınıfı seçerek OBS’de sınıfları “0” gözüken ikinci öğretim öğrencilerimizin öğrenci işleri daire başkanlığı ile iletişime geçerek sınıflarını “1” olarak düzelttirmeleri ve ders kaydı yapmaları gerekmektedir.

 

Normal öğretim olup da kayıt esnasında isteğe bağlı hazırlık sınıfı seçen öğrencilerimizden hazırlık sınıfı okumaktan vazgeçenlerin yine öğrenci işlerine başvurarak OBS’de “0” olan sınıf bilgilerini “1” olarak düzelttirmeleri ve ders kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

 

Kayıt esnasında isteğe bağlı hazırlık seçerek hazırlık sınıfı okumak isteyen öğrencilerimizin ders kayıtları Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından otomatik olarak yapılacaktır. İsteğe bağlı hazırlık sınıfına devam edecek öğrencilerimizin Yabancı Diller Yüksekokulumuzun websitesinden (http://yabancidilleryo.cumhuriyet.edu.tr) ve sosyal medya hesaplarımızdan (http://instagram.com/cuydyo http://twitter.com/cuydyo http://facebook.com/cuydyo) dersler ve ders materyalleri ile ilgili yapılacak olan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.